Neučíme sa pre školu, ale pre život.

Seneca

 

Hľadáme výtvarníka!

Škola hľadá učiteľa výtvarnej výchovy a dejín. Značka: kreativita a chuť pracovať.

Neváhajte a kontaktujte vedenie školy. 

 

Kontakty:

SSŠ, Biela voda 2, 060 01 Kežmarok

Telefón: 052/452 35 17

Mobil: +421 911 52 35 17

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Naše šperkárky sa zúčastnili edukatívneho projektu v Tatranskej galérii

Naša škola sa v októbri 2019 zúčastnila umelecko-edukatívneho projektu Integrácia umením 2019, My vám – Vy nám, ktorý sa uskutočnil v Tatranskej galérii v Poprade.

Naši žiaci sa v rámci tohto projektu priamou účasťou zúčastnili prác na šperkárskej technike tiffany, v rámci workshop s Emíliou Rudincovou.

 

   

   

Jeseň v našej škole

Tradičnou aktivitou na našej škole je výzdoba interiéru školy, prioritne vstupu do školy.

Inak tomu nebolo ani tentoraz, na začiatku školského roka, kedy sme si skrášlili školu jesennými motívmi.

  

  

  

Európsky Deň európskych jazykov bol aj na našej škole

Každoročne sa 26. septembra oslavuje Európsky deň jazykov, ktorý bol vyhlásený Radou Európy v roku 2001. Jeho cieľom je podnietiť 800 miliónov Európanov zo 47 členských štátov Rady Európy, aby sa bez ohľadu na vek, v školách aj mimo nich, učili viac jazykov. S presvedčením, že jazyková rozmanitosť je nástrojom na dosiahnutie väčšieho interkultúrneho porozumenia a kľúčovým prvkom bohatého kultúrneho dedičstva nášho kontinentu, Rada Európy podporuje mnohojazyčnosť v celej Európe.

Takýto deň sa uskutočnil aj na našej škole, ktorá je Ambasádorskou školou, takže je prirodzené, že takýto európsky deň si aj u nás priamou aktivitou pripomíname.