Neučíme sa pre školu, ale pre život.

Seneca

 

V sobotu 9. februára 2019 sa uskutoční v priestoroch svadobného centra VK Vadel na Michalskej ulici 1. Kežmarský ples.

V bohatom programe bude mať účasť aj naša škola, ktorá sa na tomto podujatí prezentuje módnou prehliadkou. Na nej ukážeme účastníkom plesu prácu našich žiakov, ktorú ešte veľa Kežmarčanov nepozná. Preto je táto aktivita vedenia školy výbornou možnosťou propagácie našej školy.

Ples sa totiž uskutoční v štýle 20. a 30. rokov, pretože sa uskutoční v rámci 750. výročia udelenia mestských práv.

Okrem našej módnej prehliadky v programe vystúpi kapela Slovak Tango, DJ Edo Kenedy Horanský, nemecká swingová speváčka a uskutoční sa aj tanečná show. Moderátorkou plesu bude Lujza Garajová – Schrámeková.

Veríme, že sa naša módna prehliadka bude páčiť.