Neučíme sa pre školu, ale pre život.

Seneca

 

Celeste Buckingham sa predstaví na Česko-Slovenskom plese v šatách, ktoré ušili žiaci našej školy

V sobotu 16. februára 2019 sa uskutoční v pražskom Obecnom dome 6. ročník Česko-Slovenského plesu. Na ňom sa predstaví aj populárna slovenská speváčka Celeste Buckingham. Tá sa na ňom predstaví v slávnostnej róbe, ktoré ušili žiaci našej Súkromnej spojenej školy, konkrétne v dielňach elokovaného pracoviska v Podhoranoch, ktoré k šatám pridali aj prekrásny šperk.

Šaty vyrobila Michaela Oračková za jeden mesiac, pričom samotná záverečná príprava trvala týždeň.

Šaty z našej školy bude mať Celeste na plese už druhýkrát, pretože našu školu takto prezentovala aj na minuloročnom plese.

Celeste Buckingham tak bude prezentovať nielen seba, ale aj našu krajinu a našu školu.