Neučíme sa pre školu, ale pre život.

Seneca

 

Od začiatku pandémie koronavírusu je naša Súkromná spojená škola, Biela voda, Kežmarok známa tým, že medzi prvými začala šiť ochranné rúška rôznych strihov, vzorov či farieb.

Vzhľadom na to, že nový COVID-19 je stále okolo nás a zdá sa, že tak skoro neodíde, budú rúška každodenným doplnkom nášho odevu. Rúška z Bielej vody sa dostali za tých pár mesiacov do nejedného kúta Slovenska i sveta. Sú neustále vyhľadávané pre rôznorodosť vzorov, strihov, či individuálnych požiadaviek objednávky. Populárne sú práve tie, ktoré sú určené pre deti a mládež.

Vo svojej ponuke má škola aj sety pre školákov, t.j. pláštenky, zásterky, vrecúška a tašky na prezúvky, hygienické i výtvarné potreby. Sú zaujímavé nielen farebnosťou a strihom, ale i tým, že majú vsadené zábavné prvky ako pískacie vrecúško, neónové šnúrky, či trblietavé vsadky. Tie obľubuje práve školopovinná mládež a práve preto Vaši návrhári tento sortiment výrazne rozširujú vo vzťahu k farebnosti či dizajnu.

Vedenie našej Súkromnej spojenej školy, Biela voda sa preto rozhodlo v týchto pandemických časoch podať pomocnú ruku pre ostatné školy či školské zariadenia a ponúka nákup týchto ochranných bavlnených rúšok a ostatných potrieb s výraznou zľavou.

Záujemcovia o nákup rúšok sa môžu kontaktovať mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo  na telefónnom čísle 0911 523 517, alebo +421 907 978 810.