Vitajte na stránke Súkromnej spojenej školy, Biela voda, Kežmarok

Neučíme sa pre školu, ale pre život.

Seneca

 

Riaditeľka našej školy Anna Jurgovianová sa stala v kategórii Vzdelávanie Slovenkou roka 2021!

Rozhodli o tom diváci RTVS formou sms hlasovania a čitatelia Slovenky prostredníctvom kupónov, ako aj internetového hlasovania na www.slovenkaroka.sk. 

Zvíťazila v kategórii Vzdelávanie a hlasujúci jej dali hlas najmä za jej vyše 20 ročnú prácu s rómskou komunitou a za úspešné riadenie našej Spojenej strednej školy, Biela voda, ktorá sa aktívne venuje výchove a vzdelávaniu žiakov z marginalizovaných komunít a žiakom s rôznymi druhmi postihnutia, pričom škola je zameraná na remeslá a služby potrebné pre tieto komunity. Aktivity našej školy nezabrzdila ani koronakríza, pretože sme počas nej vyrábali rúška pre široké spektrum obyvateľstva. Bonusom pre našu školu je i spolupráca s Európskym parlamentom, s čím sa nemôže pochváliť každá škola na Slovensku.

Slávnostný galavečer k tomuto podujatiu sa uskutočnil 27. augusta 2021 v historickej budove Slovenského národného divadla v Bratislave.

Našej pani riaditeľke za získané ocenenie, ktoré opäť pozitívne zviditeľní našu školu, srdečne gratulujeme!

Foto: Ramon Leško (ženskýweb.sk)